قیمت فروش ورق های فولادی۱۳۹۸/۰۲/۲۸

  1. عنوان محتوا:

قیمت فروش ورق های فولادی

  1. کلمه کلیدی اصلی

ورق های فولادی

  1. کلمه کلیدی مرتبط

قیمت ورق فولادی

  1. خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه)

ورق های فولادی نیاز بسیاری از صنعت گران است و برای خرید و اطلاع از قیمت این ورق ها به صورت روزانه می توانید از شرکت آهن گستر آسیا بهره ببرید. سایز، نوع و ضخامت ورق با اطلاعات کامل آن به علاوه قیمت فروش در سایت موجود است. خریدار می تواند سفارش خود را ثبت کرده و به صورت غیر حضوری خریداری کند.

ورق های فولادی در لیست زیر برای تمامی برندهای معتبر و کارخانه قیمت گذاری شده است. کارخانه های فولاد اکسین، ورق کاویان، فولاد مبارکه، نورد لوله اهواز، قطعات و روس و گیلان تعدادی از کارخانه هایی هستند که در زمینه ی ورق سیاه در ایران فعالیت می کنند و می توانید قیمت محصولات آن ها را در زیر پیدا کنید. این ورق های فولادی بسته به نیاز و سفارش مشتری، به صورت شیت های برش خورده و فابریک و رول به آن ها تحویل داده می شوند. ضخامت این ورق ها از 1.8 تا 100 است. ورق های برش خورده در سایزهای (1.5*6 - 2*6 - 2*12 - 2*1 - 1.25*2.5) میلی متر وجود دارند. پس از انتخاب ورق ST37 ، طبق استانداردهای ثبت سفارش می توانید با مشاوران شرکت آهن گستر آسیا در ارتباط باشید.

 

راهنمای خرید ورق های فولادی

پس از این که برای قیمت ورق های فولادی استعلام گرفتید، مشاوران فروش آهن گستر آسیا، مواردی مانند مشخصات و قیمت، نحوه پرداخت، زمان بارگیری و ارسال، تحویل سفارش و دیگر جزئیات را به صورت یک پیش فاکتور به اطلاع خریدار می رسانند. هنگامی که هزینه پرداخت و تأیید شد، بخش ترابری و لجستیک شرکت آهن گستر آسیا کار بارگیری و ارسال را انجام می دهد، سپس قیمت حمل و نقل نیز باید از طرف مشتری تأیید شود و بر اساس زمان بندی اعلام شده، محموله به آدرس دریافتی از مشتری ارسال و تحویل داده می شود.

 

نکاتی در مورد خرید ورق های فولادی

تمام اطلاعات محصولی مانند نوع، سایز، استاندارد، تحویل کارخانه، حالت، قیمت هر واحد، تعداد واحد و زمان آخرین به روزرسانی در لیست قیمت ها گنجانده شده است.

هنگامی که بر روی آیکون نمودار هر محصول کلیک کنید می توانید نوسانات و نمودار قیمت محصولات ورق های فولادی را مشاهده کنید.

برای اطمینان از قیمت نهایی با توجه به نوسانات بازار، با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

در صورتی که محصول مورد نظر یا مشاوره خرید و فروش را مشاهده نکردید، با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

بازگشت