تولید انواع غلطک در داخل محقق شده است۱۳۹۷/۱۲/۰۱

 

عباس اخلاقیان مدیر بازرگانی شرکت ایران غلطک در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» هدف از تاسیس این شرکت را تولید غلطک های نورد گرم دانست و گفت :در سال 90 این واحد به بخش خصوصی واگذار شده بود و بعد از آن علاوه بر تولید غلطک تولید آهن اسفنجی و  بیلت فولادی  را نیز در دستور کار خود قرا داده است این واحد از سال 74 با ظرفیت 2000 تن کار خود را آغاز کرد و اکنون به ظرفیت 8000 هزار تن در سال رسیده است.

تمامی مراحل غلطک ساز ی در این مجموعه انجام می شود و باید اشاره کنم که اولین واحدی است که  غلطک را به روش سانتریفیوژتولید کرده است.تنها شرکتی است که مجهز به دستگاه سانتریفیوژعمودی در ایران است.

مدیر بازرگانی ایران غلطک ادامه داد: علاوه بر غلطک های شرکت ذوب آهن،سایر شرکت های استفاده کننده از غلطک نیز از محصولات ما استفاده می کنند این محصولات از نظر سختی مورد نیازصنایع به موفقیت خوبی دست یافته است.

وی در خصوص صادرات غلطک نورد گرم گفت:نیاز داخلی به این محصول بسیار بالاست بنابر این محصولی برای صادرات باقی نمی ماند.

عباس اخلاقیان ادامه داد:بومی سازی به عنوان یکی از اهداف این مجموعه همواره مورد توجه قرار داشته و دارد ساخت تمامی قطعات و تجهیزات تولید آهن از اقدامات انجام گرفته در این واحد به شمار می رود . در راستای افزایش بومی سازی باید رابطه دانشگاه وصنعت تقویت شود شرکت ایران غلطک در این زمینه پیش قدم بوده و ارتباط بسیار موثری را با دانشگاه اصفهان و کاشان داشته است.

وی در پایان گفت تغییرات هیجانی قیمت ها در داخل ضررهای بسیاری را متوجه مصرف کنندگان محصولات غلطک خواهد کرد امیدواریم تا با ثبات قیمتی، شاهد افزایش مشتریان نیز باشیم.

منبع: متال نیوز

تماس باما:

تلگرام:ahangostarasia@

اینستاگرام:ahangostarasia

بازگشت