مجتمع فولاد راد همدان بهره برداری شد۱۳۹۷/۱۱/۱۷

دنیای معدن- همزمان با دهه فجر فولاد راد همدان روز سه شنبه با حضور جهانگیری معhون اول رئیس جمهور بهره برداری شد.

به گزارش دنیای معدن، مدیر عامل فولاد راد در حاشیه بهره برداری از این مجتمع  با بیان اینکه مرحله نخست این مجتمع با ظرفیت تولید 500 هزار تن میلگرد از دیروز آغاز شد افزود: این مجتمع ظرفیت تولید میلگرد  از شماره 8 تا 32 را دارد.

علی اکبر یوسفی فرد ادامه داد: این مجتمع با اعتبار سه هزار و500 میلیارد ریال و حمایت دولت تدبیر و امید آغاز به کار کرد.  وی اظهار داشت: با بهره بر داری  از این مجتمع به دستان اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیات همراه عملیات اجرایی مرحله دوم این مجتمع نیز آغازشد.

مدیر عامل مجتمع فولاد راد تاکید کرد:مرحله دوم این مجتمع تا سال آینده بهره برداری می شود  که ظرفیت اشتغال این مجتمع را به 75 تن به صورت مستقیم افزایش می دهد. این مجتمع در شهرک صنعتی ویان ساخته شده است.

 به گزارش ایرنا ، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،دیروز 4 نیروگاه خورشیدی ،2 واحد صنعتی فرو سیلیس ،یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در   استان همدان توسط معاون اول رئیس جمهوری بهره بر داری می شود.

 جهانگیری در این صفر با حضودر در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودر اهنگ،علاوه بر بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، چهار نیروگاه خورشیدی   7مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح خواهد کرد.

وی ادامه داد بر نامه های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را بهره برداری  وسپس از شهرک مبل و منبت شهرستان ملایر بازدید می کند.

افتتاح 2واحد صنعتی فرو سیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کار آفرینان ؛ نخبگان و جوانان این استان برگزار میشود از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون اول رئیس جمهوری در سفر به استان همدان است.

منبع: دنیای معدن

تماس با ما:

تلگرام:ahangostarasia@

اینستاگرام:ahangostarasia

 

 

بازگشت